O Mnie

Cześć, witam na mojej stronie… Mam na imię Edyta, mieszkałam w Krakowie. W kwietniu 2017 nastąpiła przeprowadzka do Zawady, koło Myślenic w Małopolsce.
Moja pasja to moda ślubna!
Zajmuje się szyciem sukni ślubnych i dodatków na miarę.
Z sukcesem realizuje zamówienia na odległość tj. bez konieczności przyjazdu do Nas.

Od zawsze obracałam się w modzie ślubnej. Moja mama szyła suknie ponad 25 lat, wiec od małego w tym siedzę… Ja mam kilkuletnie doświadczenie w doborze sukni do sylwetki Panny Młodej, które zdobyłam w renomowanych Krakowskich salonach ślubnych. Razem z mama tworzymy zgrany duet  🙂

Wiecie, co najbardziej lubię, gdy pomagam Pannie Młodej wybrać suknie. Ten moment jak ja już wybierzemy, Ona jest wtedy taka szczęśliwa, oczy jej się świecą od łez… dla mnie jest to najlepszy prezent za moja prace – kocham to robić!

W 2014 roku postanowiłam otworzyć firmę i robić to, co daje mi największa satysfakcje (chyba nie mogło być inaczej…)

I tak powstała firma Twój Ślubny Czas.

Nie posiadam jeszcze salonu ślubnego, szyje suknie w formie Wysyłkowej i Przymiarkowej – zapraszam do zakładki “JAK DZIAŁAM” można poczytać jak pracuje i jakie mam opinie 🙂

Suknie szyje na miarę z tkanin ślubnych o bardzo wysokiej, jakości, nie ma mowy o oszczędnościach. Koronki staram się dobrać typowo pod pannę młodą.

Wszystkie suknie wykańczane są ręcznie.

Proponuje śledzić Facebook firmy tam najczęściej wstawiam nowości, suknie, które szyłam a mam za mało zdjęć by je wstawić na stronę.

Zapraszam na Blog – będę tam wstawiać wpisy z Mojej pracy.

 ja

Pozdrawiam i zapraszam do zobaczenia galerii