Wysyłka

Suknia szyta w formie wysyłkowej też jest szyta na miarę tzn. Ty podajesz nam swoje wymiary my ja szyjemy i wysyłamy do Ciebie…
Proszę mi wierzyć, że suknie szyte na miarę nie są takie same jak suknie szyte wg. Tabeli rozmiarów. Te szyte na miarę maja możliwość dopasowania sukni do danej sylwetki. Te wg tabeli rozmiarów, nie. Nie ma możliwości zwrócenia nam sukni. W takim przypadku proponuje suknie zamawiać ciut wcześniej, gdyby się okazało, że coś nie tak z suknią… Ja wysyłam kuriera (płaci za niego kupujący) my ja poprawiamy. Ale proszę pamiętać, że suknia jest szyta na miarę, wiec poprawki są raczej kosmetyczne, wiec nie wydłużymy sukni ani też nie przeszyjemy jej od nowa 🙂 (chyba, że za dopłata)

Proszę mierzyć się w bieliźnie (mile widziana ta ślubna), wtedy mamy pewność, że wszystko będzie tak jak należy. Wymiary, jakie potrzebuję są w innej zakładce.

Szyjemy suknie nasze z galerii jak i te wg. Własnego projektu, te wg. Własnego projektu są wyceniane indywidualnie.

Suknie krótkie w mojej galerii mają cenę, która obejmuje długość od pachy do końca sukni – 80 cm ( 20cm długość gorsetu, 60cm długość spódnicy). Za dodatkową opłata jest możliwość wydłużenia sukni, zamienić tiul zwykły na jedwabny, poszerzyć suknie, czyli mieć szersza halkę (każda suknia ma wszyta na stałe mała halkę).

klik CENY

Dodatki mogą być w dowolnych kolorach – są za dopłata

W kolejnych wiadomościach ustalamy sobie szczegóły zamówienia takie jak: kolor sukni, fason, datę realizacji/wysyłki, wymiary, dodatki itp

Jeśli chodzi o wymiary, ja ich w dniu zamówienia nie potrzebuje (chyba, że jest to tzw. express), jeżeli jesteś na diecie żaden problem, wymiary podasz mi w późniejszym terminie. Głównie chodzi o tzw. rezerwacje terminu szycia sukni, by mieć pewność że ją uszyjemy.

By zamówienie było realizowane, proszę o wpłacenie zadatku – on jest zależy od ceny sukni. Kolejna cześć dopłaca się przed wysyłka.
Dane do przelewu podaje po ustaleniu szczegółów zamówienia.

Jak już pieniążki wpłyną na moje konto, pisze zamówienie, informuje że pieniążki dotarły.

Gdy suknia jest już uszyta, informuje cię o tym. Jeśli mam podesłać jakieś zdjęcia do akceptacji, bo np. były jakieś zamiany. Robię zdjęcia, wysyłam. Czekam na akceptację z Twojej strony i dopiero wtedy wykańczam suknie. Wtedy też proszę o dopłacenie reszty kwoty i podanie adresu do wysyłki z nr tel. Dla kuriera.

Suknie wysyłam w kartonie, suknia jest zabezpieczona workiem.
W dniu pakowania sukni jest odparowana,  wiec nie powinna być wymięta. Jeśli już tak się zdąży proszę ją powiesić na wieszaku sama powinna się wyprostować. Gdyby jednak tak się nie stało proponuje żelazko nastawić na 2 kropeczki i przez jakaś „szmatkę” ja wyprasować, jeśli to jest tiul może być sama para:)
Suknie wysyłam kurierem DPD wiec w ciągu 24h powinna być na miejscu. (Kurier 15 zł)

Jeśli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowana kupnem sukni u mnie?
Napisz do mnie wiadomość – sklep@twojslubnyczas.pl

W wiadomości napisz proszę…

– data ślubu albo, na kiedy powinna być gotowa suknia
– rozmiar ubrań
– jakie suknie się podobają (linki, załączniki, opis…)